Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Spełnianie swoich marzeń

Może dzisiaj napiszę coś o spełnianiu swoich marzeń i fantazji.

Jakiś czas temu mój znajomych z Niemiec polecił mi pewną agencję, stwierdził że pomogą mi realizować moje marzenia. Nie będę tutaj podawał nazwy, jak ktoś chce to może napisać prywatnie do mnie to wtedy podam. Otóż jest to ekskluzywna agencja towarzyska jakich wiele, ale wyróżnia ją to że dla stałych klientów są w stanie zrealizować i spełnić specjalne życzenia. Jak to określają : „make impossible possible”. Postanowiłem spróbować, zwłaszcza że on wystawił mi rekomendację, co jest bardzo istotne dla tej agencji.

Byłem już z nimi w kontakcie podczas pandemii, niestety wtedy podróżowanie było mega utrudnione. Wszystko nabrało dopiero rozpędu po tym jak granice zostały ponownie otwarte, loty wznowione, itp.

Rozwijając wątek co ta agencja potrafi zorganizować to mogę powiedzieć, że dla stałych i sprawdzonych klientów są w stanie zorganizować kilku godzinne spotkanie z kimś znanym, sławnym. Oczywiście nie mówię tu o spotkaniu w celu grania w karty i popijania herbatki. Na ogół wygląda to tak że wspólna kolacja, a później przyjemności w hotelowym apartamencie.

Na początku sceptycznie do tego podchodziłem. Bo niby po co ktoś sławny i bogaty miałby robić takie rzeczy. Skoro ma pieniądze, to po co ryzykuje reputację? Jakie było moje zdziwienie jak popularne to jest wśród tzw.gwiazd. Robią to z różnych powodów, niektóre kobiety z nudy, inne z powodu braku wrażeń, inne aby oderwać się od rzeczywistości, a jeszcze inne aby zarobić lub po prostu to lubią.

W praktyce wygląda to tak że składam do nich zapytanie o konkretną kobietę, którą znam na przykład z TV, filmów, czy koncertów, itp. Otrzymuję potwierdzenie że zapytanie przyjęte i potrzebują czasu na sprawdzenie możliwości. Po jakimś czasie otrzymuję wiadomość, że albo jest odmowa, albo akceptacja wraz z podaniem stawki za spotkanie.

Sporym zaskoczeniem dla mnie było, że również kobiety z Polski z tzw.”showbusinessu”, które znam z telewizji, seriali, czy koncertów sylwestrowych, nie odmówią takiego spotkania. Sądziłem, że jedynie poza Polską są na tyle otwarci ludzie, ale miło się zaskoczyłem. Nie ukrywam że do tej pory skorzystałem z okazji do spotkania się z dwoma kobietami z Polski, a realizacja kolejnego spotkania jest w trakcie. Warunkiem jedynie jest że spotkanie musi odbyć się na terenie Niemiec, gdyż tam mają większą prywatność.

Ok, kończę na dzisiaj. Jak ktoś ma pytania, to zapraszam, chętnie odpowiem na każde.

PS.i tak mam wrażenie że może tylko jedna albo dwie osoby tu zaglądają, chyba że się mylę i nikt tu nie zagląda?

9 odpowiedzi na “Spełnianie swoich marzeń”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: